KSÜ, İŞKUR Üzerinden 120 Sürekli İşçi Alacak

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğü, Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden başvuru yapan adaylar arasından 3 farklı meslek gurubunda 120 sürekli işçi alacak.

KSÜ, İŞKUR Üzerinden 120 Sürekli İşçi Alacak

KSÜ 27 Temizlik Hizmetleri Görevlisi, 10 (3 kadın 7 erkek) Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Görevlisi ve 83 Hasta Bakımı ve Temizlik Hizmetleri Görevlisi istihdam edecek.  İlan edilen kadrolara başvuran adaylardan mülakat sınavına katılmaya hak kazananlar noter huzurda kura ile belirlendi. 15 Eylül 2020 Salı günü KSÜ Avşar Yerleşkesi Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen kura neticesinde ilan edilen kadroların 4 katı aday; 108 kişi Temizlik Hizmetleri Görevlisi, 12 kadın 28 erkek olmak üzere 40 kişi Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Görevlisi adayı mülakat sınavına girmeye hak kazandı. Kura ile ayrıca Hasta Bakımı ve Temizlik Hizmetleri Görevlisi olarak atanacak 83 asıl ve 83 yedek te belirlendi.

Hasta Bakımı ve Temizlik Hizmetleri Görevlisi olarak atanmaya hak kazananlar mülakat sınavına katılmazken, Temizlik Hizmetleri Görevlisi mülakat sınavı 22 Eylül 2020 Salı günü, Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Görevlisi mülakat sınavı 24 Eylül 2020 Perşembe günü KSÜ Cahit Zarifoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.

Adaylar mülakat sınavı ve yerleştirme sürecine ilişkin detaylı bilgiye üniversitemiz web sitesi www.ksu.edu.tr adresi üzerinden ulaşabilirler.