Şehit ve Gazi Ailerine Bayram Ziyareti

Vatani görevini yaparken Şehit olan Polis Memurları ve Gazi olan Jandarma Er’in ailelerini Vali Vekili İmamgiller ve beraberindeki heyet şehit aileleri ile bayramlaştılar

Şehit ve Gazi Ailerine Bayram Ziyareti


          Vali Vekili İmamgiller ve beraberindeki heyet ilk olarak Şehit Polis Faruk Teke’nin ailesini ziyaret etti. Şehidin eşi Perihan Teke tarafından karşılanan Vali Vekili İmamgiller ve beraberindeki heyet bir süre şehidin ailesi ile sohbet ettiler. Aileye iyi niyet temennisinde bulunan Vali Vekili İmamgiller, devlet olarak daima şehit ailelerinin yanlarında olduklarını belirterek ailenin Kurban Bayramını tebrik etti.

 

Heyet daha sonra Gazi Jandarma Er Ali Üzümü ziyaret ettiler. Gazi Ali Üzüm tarafından karşılanan heyet, bir süre sohbet ettiler. Vali Vekili İmamgiller Gazi Ali Üzüm ve ailesine iyi niyet temennisinde bulunarak Gazi Üzüm ve ailesinin Kurban Bayramlarını tebrik etti.

 

          Şehit Hv. Pilot Kur. Yzb. Mahmut Ordunun da ailelerini ziyaret eden Vali Vekili İmamgiller ve beraberindeki heyet ailenin Kurban Bayramını tebrik etti. Vali Vekili İmamgiller, şehitlik rütbesinin, rütbelerin en büyüğü olduğunu, şehit ailelerine her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi.

 

           Heyet en son olarak Şehit Polis Memuru Halil Aksak’ın ailesini ziyaret etti. Şehidin eşi Eşe Aksak Tarafından karşılanan Vali vekili İmamgiller ve beraberindeki heyet bir süre şehit ailesi ile sohbet ettikten sonra ailenin acısını her zaman birlikte yaşadıklarını ve her zaman yanlarında olduklarını söyleyen Vali Vekili İmamgiller ailenin Kurban Bayramını tebrik etti.

 

          Şehit ve gazi ailelerini ziyarete; Vali Vekili Ahmet Turgay İmamgiller, Alay Komutanı Albay İsmail Cömert, Merkez Komutanı P. Albay Mehmet Murat Akbelen ve İl Müftüsü Bekir Gülce katıldı.