SEYDER’den Eğitime Bir Hizmet Daha

Kısa adı SEYDER olan SEBAT EĞİTİMCİLER ve YAZARLAR DERNEĞİ ilimizin LYS ve YGS’deki başarı sırasını daha yukarılara taşımak için var gücü ile çalışmaya devam ediyor.

SEYDER’den Eğitime Bir Hizmet Daha

 

Şimdi de tercih yapacak öğrencilerin tercihlerine yardımcı olmak için dernek binasında tercih masası kuruldu.

 

LYS ve YGS’ye giren öğrencilerin tercihlerine yardımcı olmak, onların doğru ve isabetli tercih yapmalarını sağlamak amacıyla uzman rehber öğretmenler eşliğinde tercih dönemi boyunca(7-17 Temmuz) 10:00- 18:00 saatleri arasında dernek binasında öğrencilere hizmet verilecektir.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan SEYDER başkanı UFUK ÇİÇEK: “Bizler SEYDER olarak ilimizin eğitim öğretimine katkıda bulunmak amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz. Bu bağlamda sene boyunca birçok faaliyet yaptık. Şimdi de LYS’ye giren öğrencilerimizin tercihlerine yardımcı olmak üzere tercih masaları kurmuş bulunmaktayız.  Geçen yıl tercih döneminde 250 civarında öğrencinin tercihini yaptık. Öğrencilerimiz ve velilerimiz bu uygulamadan oldukça mutlu oldular. Bu yıl da tüm öğrencilerimizi tercih dönemimde Hayrullah mah. Seçkinler Sit. D/Blok kat:1 Nu:1 deki adresimize bekliyoruz.” dedi.

 

 

                           (Ramazan AYDIN)