Başkan Poyraz Atv Motoru İnceledi

Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Mezarlıklar Müdürlüğü bünyesinde alınan çok amaçlı atv motoru yerinde inceledi.

Başkan Poyraz Atv Motoru İnceledi

 

 

Şeyhadil Mezarlığı’nda hizmete sunulan atv motoru inceleyerek işlevleri hakkında Mezarlıklar Müdürü Emir İsmail Demir’den bilgi alan Başkan Poyraz, halka hizmette hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını söyledi.

Çok Amaçlı atv motorun bir elzem olduğuna dikkat çeken Başkan Poyraz: “Şeyhadil Mezarlığımızda hizmetlerin daha kolay ve serileştirilmesi için ihtiyaç hasıl olmuştu. Aldığımız atvmotor, güvenlik personelleri tarafından mezarlık içerisinde devriye görevlerinde kullanıldığı gibi, taşıma işlemlerinde de kullanılabiliyor. Aynı zamanda mezarlık içerisinde yapılan temizlik çalışmalarında toplanan çöplerin acil bir şekilde taşınması için de kullanılacak. Belediye olarak halka hizmet konusunda hiç fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Önümüzde bir Kurban Bayramı var ve halkımız bayramda yakınlarının mezarlarını ziyaret edecekler ve bir yoğunluk yaşanacak. Bu yoğunluğu göz önüne alarak özellikle temizlik konusunda bir sorun yaşanmamasını istiyoruz. Bundan dolayı da bu aracı hizmete sunduk. İlerleyen günlerde mezarlığımıza bir de süpürme aracı alacağız” dedi.