KSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başmüdürlüğü Görevini İbrahim Palabıyık Devraldı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başmüdürlüğünde devir teslim töreni düzenlendi.

KSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başmüdürlüğü Görevini İbrahim Palabıyık Devraldı
KSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde gerçekleştirilen törene KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, KSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Sefa Resim, KSÜ Genel Sekreteri Ali Rıza Bekler, Başmüdürlük görevini devreden Mustafa Çakallı, yeni Başmüdür İbrahim Palabıyık ve Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi yöneticileri katıldı.

Törende konuşan KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, Başmüdürlük görevini devreden Mustafa Çakallı’ya yapmış olduğu başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdiminde bulundu. Rektör Yasım, KSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başmüdürü olarak görevlendirilen İbrahim Palabıyık’a başarılar diledi.

Törende Başmüdürlük görevini devreden Mustafa Çakallı, birlikte çalıştığı mesai arkadaşlarına teşekkür ederek göreve yeni gelen hastane Başmüdürü İbrahim Palabıyık görevinde başarılar diledi.

Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı iken KSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başmüdürlüğüne görevlendirilen İbrahim Palabıyık kendisine verilen Başmüdürlük görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışacağını belirtti.