Güvenç Esnaf Ziyaretlerinde

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Sıtkı Güvenç, seçim çalışmalarını yoğun biçimde sürdürürken; gittiği her yerde yoğun ilgi ve sevgiyle karşılaşıyor.

Güvenç Esnaf Ziyaretlerinde

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi eski Başhekimi Sıtkı Güvenç, seçim çalışmaları kapsamında Kahramanmaraş’ın en eski çarşılarından biri olan Çarşıbaşı ve Şeyhadil esnaflarını  gezerek, onlarla sohbet etti. Sorunları yakından bildiğini söyleyen Güvenç, esnafın yoğun ilgi ve sevgisine mazhar olurken; “İnşallah sizlerin de desteği ve duası ile Ankara’ya gittiğimde sorunların çözümü noktasında el ele hareket edeceğiz. Kahramanmaraş’ı bir dünya markası haline getirmek, bir turizm merkezi haline getirmek için çalışmalarımızı sizlerle birlikte yapacağız. Ortak akıl ve istişare ile var olan sorunların çözümlenme noktasında elimizden gelen ne varsa yapacağız.” dedi.

Saraçhane esnafı da Sıtkı Güvenç’e teşekkür ederek “Zaten sen de bizim içimizden birisin. Ziyaretinden memnuniyet duyuyoruz. İnşallah Ankara’da olursun ve sorunları birlikte çözeriz. Duamız ve desteğimiz seninle” dediler