Haydi Çocuklar Şenliğe

Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinliklerini sürdürüyor. Bu kapsamda, 18 Haziran Cumartesi günü Maşa ile Koca Ayı, 19 Haziran Pazar günü ise Ege ile Gaga adlı tiyatro etkinlikleri miniklerle buluşacak. Ücretsiz etkinliklere tüm çocuklar davet edildi.

Haydi Çocuklar Şenliğe

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinliklerini vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Şehirde 7’den 70’e tüm yaş gruplarına yönelik çeşitli kültür sanat etkinlikleri gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, şimdi de ‘Çocuk Şenliği’ düzenliyor. Şenlik kapsamında 18 Haziran Cumartesi günü ‘Maşa ile Koca Ayı’ adlı çocuk tiyatrosu miniklerle buluşacak. Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlik saat 13.00 - 15.00 - 17.00 olmak üzere üç seans şeklide minik tiyatroseverlerle bir araya gelecek.

Ege ile Gaga

Çocuk Şenliği kapsamında 19 Haziran Pazar günü de ‘Ege ile Gaga’ adlı çocuk etkinliği gerçekleştirilecek. Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlik saat 13.00 ve 15.00 olmak üzere iki seans şeklinde miniklerle bir araya gelecek. Kültür Spor ve Turizm Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Cumartesi ve Pazar günleri Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek çocuk tiyatrosu etkinliklerimize tüm çocuklar ve ebeveynleri davetlidir” ifadelerine yer verildi.