Minikler ‘Uykum Geri Gel’i Çok Beğendi

Büyükşehir Belediyesi Şubat Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Uykum Geri Gel’ adlı çocuk tiyatrosu miniklerle buluştu.

Minikler ‘Uykum Geri Gel’i Çok Beğendi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Şubat Kültür Sanat Etkinlikleri düzenlenen son programla noktalandı. Bu kapsamda, ‘Uykum Geri Gel’ adlı çocuk tiyatrosu miniklerle buluştu. Geceleri uyumak yerine bilgisayarla vakit geçirmeyi tercih eden bir çocuğun hikâyesini anlatan tiyatro gösterisi çocuklar ve ebeveynler tarafından dikkatle takip edildi. Oyun, çocukları eğlendirirken anne ve babalara da öğretici mesajlar verdi.

Kültür Sanat Etkinlikleri Devam Edecek

Kültür Spor ve Turizm Dairesi Başkanlığı’ndan etkinliklere ilişkin yapılan açıklamada, “Şubat Kültür Sanat Etkinliklerimiz ‘Uykum Geri Gel’ adlı tiyatro gösterisiyle son buldu. Ay boyunca konferans, söyleşi, tiyatro gösterileri gibi pek çok etkinlik kültür sanat dostlarıyla bir araya geldi. Hemşehrilerimizin etkinliklerimize göstermiş olduğu yuğun ilgi bizleri çok mutlu etti. Kültür Sanat Etkinliklerimiz önümüzdeki aylarda da hız kesmeden devam edecek” ifadelerine yer verildi.