SEYİR TERASI YENİLENİYOR

Büyükşehir Belediyesi, seyir terasında yenileme çalışmalarına başladı. Çevre düzenlemesi ve yürüyüş yollarının yapıldığı tesisin otopark kapasitesi de artırılıyor.

SEYİR TERASI YENİLENİYOR

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Seyir Terası’nda yenileme çalışmalarına başladı. İçişleri ve Sağlık Bakanlığı kararları uyarınca vatandaş ziyaretleri kısıtlanan sosyal tesislerde Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler yoğun bir şekilde çalışıyor. Çevre düzenlemesi, aydınlatma ve yürüyüş yollarının yanı sıra ulaşım ve otopark kapasitesinin artırılmasına yönelik çalışmalar da yapılıyor.

Otopark Kapasitesi Artıyor

Başlatılan çalışmalarla ilgili Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Çamlık Mahallesi’nde yer alan sosyal tesisimizde yenileme çalışmalarına başladık. Bölgede yürüyüş yolları, aydınlatma ve çevre düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Tesise ulaşımı kolaylaştırma adına alternatif girişin yanı sıra otopark kapasitesinin artırılmasına yönelik çalışmalar da devam ediyor. Başlatılan yenileme çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz” ifadeleri kullanıldı.