Cumhurbaşkanı Erdoğan Heyecan Bahçesinde Gençlere Seslendi

Covid19 testi pozitif çıkan ve çalışmalarını evinden sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dulkadiroğlu Belediyesi Heyecan Bahçesi’nde düzenlenen gençlik buluşmasına telefonla bağlanarak gençlere seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlere, geleceğin teminatı olduklarını hatırlatarak her konuda çok çalışmalarını tavsiye etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Heyecan Bahçesinde Gençlere Seslendi

Ak Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanlığının düzenlediği Gençlik Buluşması, Dulkadiroğlu Belediyesi Heyecan Bahçesi, Heyecan Kafe’de düzenlendi. Programa 64. Dönem Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı ve TBMM Grup Başkanvekili Mahir Ünal konuşmacı olarak katıldı.  Programda gençlerle sohbet eden Ünal, gençlerin talebi üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı telefonla aradı. Gençler Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerini iletti.
Gençlere seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kısa bir konuşma yaparak şunları söyledi: “Kahramanmaraş, Türkiye genelinde sandıklarda büyük bir oy patlaması yapacak potansiyele sahiptir. Şimdiden durmak yok yola devam diyoruz. Türkiye genelinde tüm gençliğe örnek olacak çalışmaları Kahramanmaraş gençliğinin, gerek teşkilat bünyesinde, gerek üniversitelerde gerekse de ortaöğretimde ortaya koymak suretiyle bir örnek teşkil etmesini özellikle sizlerden rica ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.”
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ardından kısa bir konuşma yapan TBMM Grup Başkanvekili Mahir Ünal, “Biz sizlere dua ediyoruz. Bütün ümmet sizlere dua ediyor. İnşallah en kısa sürede sağlığınıza kavuşacaksınız. Çalışmalarınıza devam ettiğinizi biliyoruz. En kısa sürede iyileşmeniz dileğiyle sizleri Allah’a emanet ediyoruz” dedi.


Programa ev sahipliği yapan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, program sonrasında kısa bir değerlendirme yaparak şunları söyledi: “Gençlerimizle bir araya gelme ve sohbet etme imkanı bulduk. Burada güzel bir de sürpriz yaşadık. Sayın Cumhurbaşkanımızın gençlere seslenmesi ve sağlığının iyi olduğunu bizzat kendinden duymamız bizleri son derece mutlu etti. Rabbim kendisine ve kıymetli eşine sağlık, sıhhat ve uzun ömür versin. Ben gençlerimize bu güzel programı organize ettikleri için çok teşekkür ediyorum.”


Öte yandan programa Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve partililer de katıldı.