KAMEK’in Yeni Kurslarına Başvurularda Son Gün!
Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği KAMEK’te; İngilizce A1, A2 ve B1, Osmanlıca, Fotoğraf Çekimi ve Diksiyon Kurslarına başvurular bugün sona eriyor.
![KAMEK’in Yeni Kurslarına Başvurularda Son Gün!](https://marashabermerkezi.com/uploads/images/750x/image_750x_658b3f0fe9d68.jpg)
Sosyal belediyecilik kapsamında faaliyetlerini artırarak sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin her yıl düzenli olarak vatandaşlarla buluşturduğu Meslek Edindirme ve Sanat Eğitimi Kursları’nda (KAMEK) eğitimler hızla sürerken yeni açılacak; İngilizce A1, A2 ve B1, Osmanlıca, Fotoğraf Çekimi ve Diksiyon Kurslarına başvurular bugün sona eriyor. 16 yaş ve üzeri vatandaşların katılım sağlayabileceği kurslara https://kahramanmaras.bel.tr/duyuru/2023/12/18/kamek-kurs-basvuru-formu internet adresinden çevrimiçi başvuru yapılabiliyor. Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, kurslara ilişkin detaylı bilgiye 0552 033 99 51 numaralı WhatsApp Danışma Hattından ulaşılabileceği belirtildi.
Yorumlar (0)
Facebook yorumları