Büyükşehir Sporcusu Esma Yıldız Avrupa Şampiyonası’nda
Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kick Boks sporcusu Esma Yıldız, 3 - 6 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Avrupa Şampiyonası’na katılıyor.
![Büyükşehir Sporcusu Esma Yıldız Avrupa Şampiyonası’nda](https://marashabermerkezi.com/uploads/images/750x/image_750x_611c3570ad1cb.jpg)
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nün yetenekli sporcuları başarılarıyla göz dolduruyor. Kulübün Kick Boks branşında yetiştirdiği genç sporcu Esma Yıldız, Avrupa Şampiyonası’nda ay yıldızlı üniformayı giyecek. 3 Eylül Cuma günü Makedonya’nın Üsküp kentinde gerçekleştirilecek şampiyona, 6 Eylül Pazartesi tarihine kadar devam edecek. Daha önce katıldığı turnuvalardan Türkiye ikinciliği ve Avrupa üçüncülüğü dereceleriyle ayrılan genç sporcu, bu kez Avrupa’da birincilik kürsüsüne çıkmayı hedefliyor.
Yorumlar (0)
Facebook yorumları