Vali Coşkun Yılbaşı Akşamı Hastanede Yatan Hastalarımız ile Görevi Başındaki Sağlık Çalışanlarımızı ve Güvenlik Güçlerimizi Ziyaret Etti

Vali Ömer Faruk Coşkun, yılın son günü olan Yılbaşı akşamında Necip Fazıl Şehir Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Vali Coşkun Yılbaşı Akşamı Hastanede Yatan Hastalarımız ile Görevi Başındaki Sağlık Çalışanlarımızı ve Güvenlik Güçlerimizi Ziyaret Etti

Hastalara karanfil dağıtarak hayırlı seneler dileğinde bulunan Vali Coşkun,  hastalarımıza yeni yılın sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu. 

 

Sağlık çalışanlarımıza da karanfil dağıtarak bir süre sohbet eden Vali Coşkun; “Sağlık çalışanlarımız için yorucu bir yıl oldu. Koronavirüsle mücadelede sağlık teşkilatımız gecesini gündüzüne katarak fedakârca çalıştılar. Sizlerin nezdinde tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.

 

Daha sonra Kahramanmaraş – Gaziantep karayolu şehir içi girişinde oluşturulan İl Emniyet Müdürlüğü'nün Yol Kontrol ve Güvenlik Noktasını ziyaret eden Vali Coşkun, polislerimizin yeni yılını tebrik ederek, sağlıklı ve huzurlu bir yıl dileğinde bulundu.

 

Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için mesai kavramı gözetmeksizin her daim görevlerinin başında olan güvenlik güçlerimize teşekkür eden Vali Coşkun, “Onların bu fedakârlığı sayesinde vatandaşlarımız evlerinde huzurlu bir yılbaşı akşamı geçiriyorlar. İlimizde bu huzuru sağlayan tüm güvenlik güçlerimize teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi. 

 

Vali Coşkun, yolculuk yapan vatandaşlarımızla da bir süre sohbet ederek 2021 yılının hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

 

Daha sonra Dulkadiroğlu İlçe Jandarma Komutanlığımızı da ziyaret eden Vali Coşkun, Jandarma personelimizin de yeni yılını tebrik ederek, Yeni yılın ülkemiz ve milletimiz için yeni ufukların açıldığı hayırlı bir yıl olması temennisinde bulundu. Vali Coşkun, jandarma teşkilatımıza görevlerinde başarılar dileyerek ziyaretlerini sonlandırdı.

 

Vali Coşkun ayrıca, telsiz bağlantısı yaparak tüm güvenlik güçlerimizin yeni yılını tebrik etti.