Başkan Güngör: “Nezaket Her Kapıyı Açar”

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün koordine ettiği seminer programının açılışına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Doğru kurulan diyaloglar her zaman daha net sonuçlara ve süreçlere kapı açar. Öğretmenlerimiz bunun için önemli gayretler sarf ediyor. Tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Güngör: “Nezaket Her Kapıyı Açar”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda okul idarecilerine yönelik düzenlenen Kurumsal İletişimde Görgü ve Nezaket Kuralları Semineri açılış programına katıldı. Kurumsal İletişim Uzmanı Eğitimci Yazar İdris Koç tarafından verilen seminerin açılışında Başkan Güngör’ün yanı sıra Vali Ömer Faruk Coşkun, Onikişubat Kaymakamı Serkan Keçeli, Dulkadiroğlu Kaymakamı Kadir Okatan, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, ilçe milli eğitim müdürleri ve okul idarecileri de yer aldı.

Eğitimcilere Teşekkür

Programda konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, tüm eğitimcilere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Başkan Güngör, “Bilginin yönetilmesi, aktarılması kadar motivasyon da son derece önemlidir. Dolayısıyla iletişimle ilgili düzenlenen bu programı önemsiyorum. Dilin kullanımı, nezaketle kurulan diyaloglar her zaman daha net sonuçlara ve süreçlere kapı açar. Geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerimizi eğiten öğretmenlerimiz bunun için önemli gayretler sarf ediyor. Tüm öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.